Середа, 12.12.2018, 11:59Вітаю Вас Гість | RSS
Зарічненський навчально-виховний комплекс "ЗОШ І ступеня - гімназія"
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурси, олімпіади, МАН


 

Учні початкових класів – переможці олімпіади «Юне обдарування-2018» та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

       З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, щорічно проводиться Міжнародний  конкурс з української мови імені Петра Яцика.

    Результати участі учнів 3-4 класів Зарічненського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»  у ІІ (районному) етапі  ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Тарасюк Анасттасія

І місце

3-А клас

Соломко Любов Андріївна

Місюра Дмитро

ІІІ місце

4-А клас

Полюхович Наталія Василівна

    Результати участі учнів 4 класів Зарічненського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»  у ІІ (районному) етапі  олімпіади «Юне обдарування-2018»

 

Юхневич Софія

ІІІ місце

Українська мова

Полюхович Наталія Василівна

Полюхович Марко

ІІ місце

Природознавство

Полюхович Наталія Василівна

Вакуліч Андрій

І місце

Математика

Бабич Тамара Володимирівна

Учень Зарічненського НВК – срібний переможець олімпіади «Юне обдарування-2018»

      18 квітня на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 відбувся ІІІ етап олімпіади «Юне обдарування – 2018» серед учнів 4-го класу. Зарічненський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» в олімпіаді представляв переможець районного етапу в номінації «Математика» Вакуліч Андрій (учитель Бабич Тамара Андріївна). Андрій достойно представив свій навчальний заклад і виборов ІІ місце. Вітаємо! 

 

 Протягом січня на Рівненщині проводився ІІІ обласний етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». За перемогу змагалися учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, шкіл естетичного виховання області. Цього року конкурс проходив під гаслом: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський). Найкращі роботи відправлено до Києва для участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.

Серед переможців у номінації «Образотворче мистецтво» учениця 7-А класу Зарічненського НВК «ЗОШ І ступеня - гімназія» Полюхович Дарина Федорівна з роботою              «В єднанні сила, в єднанні міць!»

Переможці заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді "Моя Україно!"

Фоторобота "Вулицями Львова", номінація репортаж - І місце в районному етапі та ІІІ місце в обласному - Стецюк Вікторія Петрівна 7-А клас;

Фоторобота "Історія в камені", номінація архітектура - І місце в районному етапі та ІІІ місце в обласному - Осійчук Денис Володимирович 9-Б клас;

Фоторобота "Місто в моїх долонях...", номінація експериментальне фото - І місце в районному етапі та ІІІ місце в обласному - Полюхович Тарас Олегович 11-А клас.

Переможець районного конкурсу дитячого малюнка "Україна без корупції" - Жаран Леся, учениця 5-А класу

Список переможців  ІІ та ІІІ етапів учнівських олімпіад та конкурсів у 2017-2018н.р.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook